Conrad Turowski

Conrad Turowski

lek. dent.

Conrad Turowski

chirurgia, implantologia, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna

WYKSZTAŁCENIE

Specjalista w dziedzinie implantoprotetyki i chirurgii stomatologicznej. W Prestige Dent zajmuje się m.in. ekstrakcją trzecich trzonowców i zębów zatrzymanych, a także stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Lek. dent. Conrad Turowski zdobywał doświadczenie zawodowe zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. prowadząc prywatną praktykę w Caracas, w Wenezueli. Stale też rozwija i poszerza swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących różnych dziedzin stomatologii.

Do tej pory ukończył kursy m.in. z zakresu: ortodoncji (Kostaryka, 2011 r.), podstaw implantoprotetyki (Wenezuela, 2012 r.), współczesnych procedur implantoprotetycznych (Kielce, 2016 r.), ochrony radiologicznej pacjenta (Wrocław, 2017 r.) oraz szkolenie z zastosowania Laser SMARTm PRO jako nowoczesnej metody leczenia (Warszawa, 2018 r.). Brał również udział w sympozjum MEGAGEN (Warszawa, 2018 r.).

Pacjenci cenią lek. dent. Conrada Turowskiego za profesjonalizm oraz sprawne, bezbolesne, a przede wszystkim skuteczne leczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków chirurgicznych.

NorwayGermanEnglish