O nas

Wspólne drogi życiowe, doświadczenie lekarskie oraz pasja znalazły swoje miejsce w naszym centrum. Zakładając w 2007 roku Prestige Dent chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe, którego wcześniej brakowało pacjentom na mapie Dolnego Śląska. Centrum stomatologiczne, w którym najważniejszy będzie zdrowy uśmiech – to on jest teraz naszą najlepszą wizytówką. Aby to osiągnąć każdego dnia oddajemy do dyspozycji pacjentów najbardziej zaawansowane technologie, pełne zaangażowanie i swoją wiedzę.

Prestige Dent – co nas wyróżnia?

Światowe standardy leczenia, najnowocześniejszy sprzęt i doświadczeni lekarze to filary naszej praktyki. Jednak wszystko, co stanowi o wygodzie pacjenta jest dla nas równie ważne. Na każdym etapie obsługi dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie leczonego. Pracujemy wykorzystując najnowsze osiągnięcia światowej stomatologii, stosujemy najbardziej sprawdzone i udokumentowane naukowo materiały.

W naszym centrum każdym pacjentem opiekuje się dedykowany lekarz prowadzący. To osoba, która zawsze znajdzie czas na konsultację, w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty, omówi wyniki i plan leczenia. Harmonogram leczenia, który przygotuje, będzie zawsze dopasowany do planu zajęć i potrzeb pacjenta. Przychodząc na wizytę, można być absolutnie pewnym, że rozpocznie się ona punktualnie.

W Prestige Dent Wrocław leczą się również nasze rodziny – to najlepsza rekomendacja. Jesteśmy przekonani, że u nas pacjent otrzymuje to, co najlepsze.

Gwarancja Opieki Stomatologicznej

Wprowadzamy nową jakość w stomatologii! Przekonani o najwyższej jakości naszego leczenia, jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom unikalną Gwarancję Opieki Stomatologicznej. Co ona oznacza?

  • Każda osoba leczona w naszym centrum ma zagwarantowaną opiekę zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia.
  • Zawsze, kiedy nasz pacjent poczuje dyskomfort lub ból może skontaktować się z lekarzem prowadzącym, bez względu na porę dnia i nocy.
  • Poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów jest dla nas priorytetem. Dlatego nigdy nie zostają oni pozostawieni samym sobie. W przypadku, kiedy lekarz prowadzący jest chory, na urlopie, bądź jest w trakcie wykonywania zabiegu, pacjent nadal może liczyć na udzielenie pomocy.
  • Gwarancja Opieki Stomatologicznej Prestige Dent to zobowiązanie, które obliguje nas do tego, aby pacjent został przyjęty najszybciej, jak to jest możliwe.
  • Oddając swoje zdrowie i uśmiech w nasze ręce każdy może czuć się bezpieczny.

Gwarancja Opieki Prestige Dent to nowa jakość w stomatologii. Nasza wiedza, doświadczenie oraz zaplecze dają nam pewność, że leczymy pacjentów na najwyższym, światowym poziomie.
Prestige Dent. Masz pewność – masz Gwarancję.

Lekarz stomatolog z modelem implantu

Eksperci z pasją

turowski_implant

Największym sukcesem naszego centrum stomatologicznego jest zgrany zespół lekarzy, którzy z pasją i powołaniem podchodzą do każdego pacjenta.

W naszej pracy najważniejsza jest wiedza i doświadczenie, jednak pragniemy, aby jednocześnie każdy z naszych pacjentów czuł się u nas dobrze.

Indywidualne podejście do leczenia oraz komfort każdego pacjenta – to nasze priorytety. W Prestige Dent każdego wita dedykowany lekarz prowadzący, który w porozumieniu z pacjentem planuje leczenie.

Najlepsi eksperci z naszego centrum są dostępni na konsultacjach oraz służą pomocą i poradą w trakcie całego leczenia.

Wszyscy nasi lekarze nieustannie wzbogacają swoją wiedzę na kursach i kongresach na całym świecie.
Jednocześnie dzielimy się tą wiedzą z kolegami-lekarzami z Polski, prowadząc dla nich szkolenia.

Jesteśmy po to, żeby przywracać zdrowy uśmiech, gdyż to on jest wizytówką – naszą i pacjenta.

Zaufanie i zobowiązanie

zaufanie-i-zobowiazanie-prestige-dent

Kredyt zaufania, jakim obdarza nas każdy pacjent, jest najwyższym wyrazem uznania dla naszych umiejętności. Jednocześnie czujemy się zobowiązani, aby każdy pacjent mógł w pełni świadomie zobaczyć wszystko na własne oczy.

Dysponujemy m.in. profesjonalną kamerą wewnątrzustną oraz zaawansowanym oprogramowaniem, które w przystępny i zrozumiały sposób tworzą wizualizacje możliwych metod leczenia.

Jeśli chodzi o zdrowie pacjentów – nie zgadzamy się na kompromisy. Dbamy o najdrobniejsze detale, dlatego w Prestige Dent, jako pierwsi w Polsce, zastosowaliśmy światowej klasy system SAP Business One, który wspomaga koordynację kluczowych procesów zachodzących w placówce. To dzięki niemu zbieramy informacje o wizytach, przypominamy o kontroli czy dysponujemy historią leczenia.

Wszystkie technologie i sprzęt, który wykorzystujemy, mają służyć pacjentom. To również dzięki nim możemy spełnić obietnicę Gwarancji Opieki Stomatologicznej Prestige Dent.

Profesjonalizm i wrażliwość

prestige_turowski

Obalamy mit bezdusznego dentysty! Każdy pacjent ma dla nas ogromne znaczenie. Leczenie to duża odpowiedzialność, która motywuje nas do ciągłego doskonalenia.

Wrażliwość na potrzeby naszych pacjentów pozwoliła nam stworzyć miejsce, w którym każdy leczony poczuje się pewnie i komfortowo.

U podstaw naszego działania leży profesjonalizm i uśmiech. Szanujemy czas naszych pacjentów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

  • Dentysta, który jasno odpowiada na każde pytanie.
  • Recepcjonistka, która odbiera każdy telefon.
  • Plan leczenia, który wyślemy na maila w ustalonym terminie.
  • Wizyta, która rozpocznie się w określonym czasie.

Nasz profesjonalny personel robi wszystko, żeby zapewnić komfort pacjentom. Wszystko to w trosce o wygodę leczonych.

Zaawansowane technologie i nowoczesny sprzęt

Sprzęt, który wykorzystujemy w codziennej pracy, jest nieodłącznym elementem najwyższej jakości leczenia. Dzięki najnowocześniejszym technologiom możemy diagnozować dokładniej, zobaczyć więcej, zapewnić długotrwałe efekty i wspomagać naturę w jej procesach.

Dbamy o szczegóły, bo chcemy mieć pewność, że oferujemy to, co najlepsze. Zarówno aparatura jaką dysponujemy, jak i implanty, narzędzia, kompozyty do wypełnień oraz całe zaplecze materiałowe, to najlepsze produkty dostępne na rynku.

Tomograf Planmeca

tomograf Planmeca

Diagnostyczne serce naszego centrum stomatologicznego. Pozwala zaplanować zabieg implantologiczny w najdrobniejszych szczegółach.

Mikroskop KARL KAPS

Mikroskop Karl Kaps

Najdokładniejsze urządzenie wykorzystywane w endodoncji. Dzięki niemu możemy precyzyjnie, dokładnie i sprawnie przeprowadzać leczenie kanałowe.

Oprogramowanie Facilitate

Model z oprogramowania Facilitate

Pozwala nam w technice 3D projektować prace protetyczne osadzone na implantach, co gwarantuje osiągnięcie oczekiwanego efektu estetycznego.

Prestige Dent Wrocław
uznane i doceniane centrum stomatologiczne

Orły stomatologii

Orły Stomatologii

Prestige Dent Wrocław zostało uhonorowane nagrodą Orły Stomatologii 2019. Jest to plebiscyt, w którym wyróżnienia przyznawane są na podstawie opinii pacjentów. Organizator konkursu podkreśla, iż jest to nagroda przydzielana wyłącznie najlepszym placówkom, które charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług.

Zaufanie, jakim darzą nas pacjenci, pozwala nam na uzyskiwanie wspaniałych efektów już od prawie 15 lat. Przez ten czas nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom leczonych, aby móc zapewnić jak najlepszą, kompleksową opiekę.

To dzięki naszym zadowolonym pacjentom znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych laureatów. Cieszymy się, że mogliśmy przywrócić uśmiech na ich twarzach.

Kryształowy Tytan

Kryształowy Tytan Astra Tech

Nasze centrum zostało trzykrotnie wyróżnione tytułem i statuetką „Kryształowego Tytana Astra Tech” – kolejno w latach 2010, 2011 i 2012. To nagroda przyznawana za stosowanie światowej klasy rozwiązań implantologicznych Astra Tech oraz liczbę wszczepionych implantów.

Kryształowy Tytan jest symbolem szlachetności, wytrwałości i niezłomności. Jest to merytoryczny i rzeczowy dowód nowej, najwyższej jakości w implantologii.

Statuetka Kryształowego Tytana przyznawana jest lekarzom stomatologom, którzy swoją pracą i oddaniem tworzą nie tylko najpiękniejsze uśmiechy, ale także dają pacjentom bezcenne poczucie bezpieczeństwa.

Medal europejski

Medal Europejski

Potwierdzeniem ciągłego dążenia do innowacyjności naszej firmy jest przyznany w 2011 roku Medal Europejski za „Implantologię stomatologiczną z wykorzystaniem techniki wirtualnego planowania w 3D”.

Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim, spełniają wymagane prawem normy oraz mają odpowiednie licencje i patenty. Na wybór wpływa także dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Wyróżnienie jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem organizowanym przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

NorwayGermanEnglish