Opinie

W czasie wizyty w gabinecie stomatologicznym komfort i poczucie bezpieczeństwa są dla Pacjenta tak samo ważne jak sprawne i skuteczne leczenie. Jako Prestige Dent Medicover każdemu zapewniamy indywidualną opiekę, dopasowaną do potrzeb konkretnego Pacjenta. Bardzo cenimy sobie opinie o naszych usługach oraz każdą informację zwrotną. Dzięki niej możemy być coraz lepsi w tworzeniu pięknych uśmiechów.

Dentysta Wrocław - Prestige Dent | Implantologia, Ortodoncja IconDentysta Wrocław - Prestige Dent | Implantologia, Ortodoncja

Oławska 9, Wrocław

4,5 28 reviews

 • Avatar Paula Iza ★★★★★ miesiąc temu
  Pani Klaudia Cieślawska to mistrzyni! Doskonale przeprowadzona higienizacja, dokładność, precyzja oraz traktowanie pacjenta po ludzku Panie z rejestracji też niezwykle empatyczne i zainteresowane pacjentem i jego dobrem. Polecam tą klinikę każdemu.Paulina
 • Avatar H G ★★★★★ 2 miesiące temu
  Wczorajsza wizyta u dr.Kozika przebiegła w profesjonalnej atmosferze. Bardzo miła asysta. Pani na rejestracji bardzo miła i doinformowana :) Klinika trzyma poziom
 • Avatar Mal Ole ★★★★★ 3 miesiące temu
  Odbyłam w Prestige Dent ,zabieg higienizacji u p. Eweliny pełny profesjonalizmu w każdym detalu, a równocześnie bardzo empatyczne podejście do pacjenta. Merytoryczny instruktaż jak dbać o higienę i z jakich urządzeń korzystać, by utrzymać uzyskane rezultaty.Na podkreślenie zasługuje … More również bardzo miła komunikacja z pracownikiem recepcji , szczegolnie z Pania Ania.Polecam i serdecznie dziękuję.
 • Avatar Vira Khitsenko ★★★★★ 4 miesiące temu
  Miałam możliwość przejść w klinice "Prestige Dent" praktykę jako asystentka stomatologiczna. Bardzo wdzięczna wszystkiemu zespołu za relację, naukę, komunikację i użyteczny czas. Wszystkie lekarzy, asystentki, dziewczyny na recepcji i Pani kierownik są profesjonaliści … More i wspaniali ludzie. Wszyscy są bardzo odpowiedzialni za swoje obowiązki, a w szczególności za każdego pacjenta. Wszystkim szczerze polecam klinikę "Prestige Dent".
 • Avatar tomasz kowalczyk ★★★★★ 4 miesiące temu
  Od wielu lat Klinika trzyma poziom. Duża dostępność terminów, szeroki zakres możliwości leczenia, szybki kontakt. Wyróżnienie i 5 gwiazdek dla pani lekarz Katarzyny Matysiak za profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta.
 • Avatar Anna Mroczko ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Pani Ewelina świetnie przeprowadziła zabieg higienizacji. Na bieżąco informowała jakie kolejne kroki będzie podejmować i czego się spodziewać podczas jego trwania. Na koniec poświęciła dużo czasu na przedstawienie swoich zaleceń oraz instruktaż jak najlepiej zadbać o stan zębów i … More dziąseł. Kompetencja, staranność, a przy tym co jest bardzo ważne delikatnie wykonany zabieg. Pełen profesjonalizm! Polecam.
 • Avatar Krzysztof Kuprański ★★★★★ rok temu
  Przychylne opinie.
 • Avatar Kamila Kow ★★★★★ rok temu
  Szczerze polecam, kompleksowa opieka stomatologiczna w samym sercu Wrocławia :)

NorwayGermanEnglish