Kontakt

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent mieści się w samym centrum Wrocławia, ok. 150 m od pięknego Rynku. Dogodne miejsca parkingowe są na dwóch krytych parkingach: przy ul. Szewskiej oraz przy Galerii Dominikańskiej.

Oławska 9 to stylowa kamienica o nowoczesnych wnętrzach. Do dyspozycji Pacjentów są nie tylko poczekalnie, ale także nastrojowe zielone patio z fontanną.

Europejskie Centrum Implantologii
i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent

ul. Oławska 9
50-950 Wrocław

Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 14:00

Prestige Dent – co nas wyróżnia?

Światowe standardy leczenia, najnowocześniejszy sprzęt i doświadczeni lekarze to filary naszej praktyki. Jednak wszystko, co stanowi o wygodzie pacjenta jest dla nas równie ważne. Na każdym etapie obsługi dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie leczonego. Pracujemy wykorzystując najnowsze osiągnięcia światowej stomatologii, stosujemy najbardziej sprawdzone i udokumentowane naukowo materiały.

W naszym centrum każdym pacjentem opiekuje się dedykowany lekarz prowadzący. To osoba, która zawsze znajdzie czas na konsultację, w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty, omówi wyniki i plan leczenia. Harmonogram leczenia, który przygotuje, będzie zawsze dopasowany do planu zajęć i potrzeb pacjenta. Przychodząc na wizytę, można być absolutnie pewnym, że rozpocznie się ona punktualnie.

W Prestige Dent Wrocław leczą się również nasze rodziny – to najlepsza rekomendacja. Jesteśmy przekonani, że u nas pacjent otrzymuje to, co najlepsze.

NorwayGermanEnglish